BEZPEČNOSTNÍ stažení pedálů Bontrager Line Pro

02. 10. 2018, 13:44

Společnost Trek Bicycle oznamuje stažení plochých pedálů Bontrager Line Pro

(Waterloo, WI) 

Trek Bicycle oznamuje ve spolupráci s americkou Komisí pro bezpečnost spotřebitelských výrobků (CPSC) dobrovolné stažení plochých pedálů Bontrager Line Pro z trhu.

Tímto bezpečnostním oznámením reagujeme na několik zpráv o zlomení osy pedálu. Přestože nebyla nahlášena žádná zranění jezdců, ti, kdo si tyto pedály zakoupili, by na nich měli okamžitě přestat jezdit a vrátit je k opravě autorizovanému prodejci Trek.

V rámci tohoto dobrovolného stažení vymění prodejci Trek zdarma všechny čepy na každém páru vrácených pedálů. Prodejci značky Trek byli informováni a náhradní čepy jsou dostupné okamžitě.

Kromě výměny čepů zdarma obdrží všichni zákazníci, kteří přinesou do opravy pár plochých pedálů Bontrager Line Pro, kredit pro danou prodejnu ve výši 440 korun pro nákup jakéhokoli zboží značky Trek nebo Bontrager. Kredit je platný do 31. prosince 2018 a nelze ho vyměnit za hotovost.

 

Pedály Line Pro blk

 

 

Body Scanning logo Bontrager logo TREK logo
×

PRODEJNA OTEVŘENA.


 

Pokud upřednostňujete nákup z domova, využijte náš e-shop.

Dodržujte prosím zvýšená hygienická opatření – v prodejně je nutno mít roušku, při vstupu je Vám k dispozici dezinfekce na ruce. Dodržujte prosím odstupy 2 metry.

Pokud jste v karanténě nebo jevíte příznaky nemoci, kontaktujte nás, až budete v pořádku!

Děkujeme