Nové Domane SL a SLR 2020

29. 07. 2019, 17:08

Zcela nové modely TREK Domane SLR a SL 2020

Kompletně aktualizujeme nejprodávanější řadu silničních kol Trek a představujeme třetí generaci nejrychlejších, nejpohodlnějších a nejuniverzálnějších kol, tj. Domane SLR a Domane SL.

Zcela nové modely Domane

Vyšší rychlost

Domane nyní vypadá ještě rychlejší. Nejde však jen o zdání. Skutečně vyniká vysokou rychlostí a výkonem. Díky aerodynamickým tvarům trubek a skrytým lankům je Domane ve srovnání s předchozí verzí o minutu rychlejší na každou najetou hodinu. 

Roky výzkumu našich cyklistických a Wheelworks týmů dokazují, že na drsnějších silnicích jsou rychlejší větší podhuštěné pláště. Domane má ve své třídě nejvíce místa pro pláště a díky 32mm plášťům na širších ráfcích je rychlejší, když se ocitne na drsném silničním povrchu.

Větší pohodlí

Prvek IsoSpeed, kterým byl jako první osazen Domane mk I, dosahuje ještě lepších výsledků. Domane SLR a SL mají přední a zadní IsoSpeed pro jedinečné tlumení vibrací a vyhlazení i těch nejdrsnějších silnic.  Domane SLR si vypůjčil nastavitelný IsoSpeed na horní rámové trubce od modelu Madone SLR. Jezdci si ho tak mohou ideálně nastavit pro svůj jízdní styl. IsoSpeed kola Domane SLR je dále tlumen, takže lze pružnost perfektně ovládat.  

Cyklisté už dlouho vědí, že větší pláště parádně zvyšují pohodlí a trakci. Domane pojme až 38mm pláště (s doporučeným prostorem 6 mm společností Trek).  


 

Větší univerzálnost

Větší prostor pro pláště znamená, že stroj Domane vydrží mnohem více jízd než kdy předtím. Skryté úchyty na blatníky (prostor pro pláště 35c a blatníky) umožňují jezdit celoročně i za deštivých podmínek. 

Podsedlové brašničky a kapsy dresů mohou posloužit k přenášení sad k opravě defektu. Jenže ne vždy to pak vypadá dobře. Domane je nyní vybaveno úložným prostorem integrovaným v rámu, do nějž mohou jezdci pěkně uložit nástroje a výbavu. Integrovaný systém nástrojů Bontrager (BITS) uskladní náhradní duši, montpáky, bombičku CO2 a nástavec CO2 do skladné roličky uvnitř dolní rámové trubky. Košík na lahev je usazen na snadno otevíratelných dvířkách úložného prostoru a navíc drží univerzální nástroj BITS, díky němuž mohou jezdci rychle provádět potřebná seřízení. 

Umístěním sady pro opravu defektu do spodní rámové trubky se posouvá hmotnost níže. Úchyt integrované blikačky Flare lze namontovat do ideální polohy pro zviditelnění se autům bez potřeby neelegantních popruhů.

Kola pro lidi

Nyní u každého modelu 2020 Domane SLR a SL nabízíme více velikostí a větší výběr barevných kombinací. Menší jezdec, bez ohledu na pohlaví, může nyní vybírat z každého modelu, který nabízíme v těchto výkonnostních řadách. Eliminuje se tím potřeba nabídky kol specificky navržených pro ženy. Každé kolo je dámské kolo. A každé kolo je pánské kolo.

Zpětná vazba od našich zástupkyň Global Women’s Advocates, maloobchodních partnerů a dat z Precision Fit ukazuje, že proporce jezdců se liší stejně u jednoho pohlaví jako mezi oběma pohlavími. Naše nová platforma velikostí přináší zároveň ta nejlepší kola a nejširší výběr velikostí pro každého jezdce.

Nejprodávanější Domane SLR značky Trek je ideálním kolem pro vytrvalostního silničkáře, který chce rychlý, pohodlný a univerzální stroj. 


 

 

 

Body Scanning logo Bontrager logo TREK logo