Nový ProjetONE 2020

29. 07. 2019, 17:12

Nejlepší program pro kola na přání je vylepšený!

Nejlepší program pro kola na přání je vylepšený!

 

Nové modely, nová barevná provedení ICON a nové barvy

Trek dnes představuje aktualizaci programu Project One. Project One nyní zahrnuje nové modely k úpravám na přání, zbrusu nová barevná provedení ICON, nové barvy a nové komponenty. Tyto aktualizace jsou nyní k dispozici v rámci Project One.

 Nové upravitelné modely 
 Nové barvy/barevná provedení
 Nový výběr komponentů


Dostupné modely MTB k vlastním úpravám:
• Nový Top Fuel
• Nový Fuel EX
• Slash (nový model v rámci Project One)

Dostupné silniční modely k vlastním úpravám:
• Nová Domane SLR
• Madone SLR/Madone SLR Speed
• Émonda SLR
• Speed Concept


Nové barvy:
Ode dneška je v rámci Project One k dispozici nová paleta barev, díky níž si budou všichni zákazníci aktualizovat svá kola. Další informace jsou k dispozici v systému Marketing Builder Trek.


ICON: Umělecká díla

Project One ICON nabízí řadu prvotřídních nátěrů, které představují nejvyšší úroveň v umění zakázkových kol. Tyto zakázkové designy nejsou zaměřeny pouze na barvy, které vynikají. Přinášejí i povrchovou strukturu, hloubku a náladu. Každý model ICON se pyšní mistrovským nátěrem a odráží se v něm nadšení, které do něj vkládají nejzkušenější umělci Project One.


Nyní jsou u všech modelů k dispozici zbrusu nová barevná provedení Project One ICON.

 

 

MOLTEN MARBLE
Pearly Red Lava/Smoky Chrome Swirl
Roztavený mramor vytváří parádní efekt. Toto barevné provedení je díky hypnotizujícím vírům perleťově červené lávy a temného chromu vskutku nepřehlédnutelné. K dispozici s logy závodního týmu Trek-Segafredo i bez nich.
 
 
 

 

 

NEW COSMOS
Purple Phase/Deep Dark Blue/Metallic Black
Kosmos je barevné provedení galaktických proporcí. Proměňte své běžné kolo na stroj z jiné galaxie. Tři stupně barev, které přecházejí z planetární fialové na tmavě modrou a metalickou černou hlubokého vesmíru. Všechny pak ještě dále vyšperkují jedinečné, ručně malované konstelace.
 
 
 

 

 BRUSHED LIQUID METAL
Brushed Liquid Metal/Dark Smoke Tint
Každé barevné provedení Brushed Liquid Metal je naprosto originální. Pod lesklou povrchovou úpravou je jedinečný ručně patinovaný podkladový nátěr navozující průmyslový styl s tmavým kouřovým odstínem.
 
 

 

 

REFLIPTIVE
Amethyst/Bright Green/Purple Flip
Refliptive je novou variací na žádaný motiv z cyklistické historie. Odstíny ametystové a světle zelené se mění na fialovou v různém světle, stejně jako náladový prstýnek (pokud máte vždy dobrou náladu). Tento motiv má rovněž reflexní loga.
 
 
 

 

BLACK GOLD 
Black/Gold Metallic Flake
Zblízka je černozlatý motiv Black Gold klasický jako frak. Z dálky má však díky metalízovým šupinkám a vystouplým logům zlatavý povrch a hloubku.
 
 
 

 

PRISMATIC PEARL
Prismatic Pearl/Trek Black Matte
Je každé vaše kolo pastvou pro oči? Prismatic Pearl je psychedelický, barevný motiv z jiné roviny vědomí. V různém světle se mění na všechny barvy a odstíny duhy.


Nový výběr komponentů

Silniční:
 Silniční pláště R-Series
 Řídítka Pro IsoCore VR-C a VR-S
 Kola Aeolus Pro 3 V
 Sedla Aeolus

 
MTB: 
 Teleskopická sedlovka Line Elite
 Karbonová kola Bontrager 30
 Kola Kovee XXX

Nová brožurka s novými barevnými odstíny Project One
Nyní je k dispozici brožurka s barevnými odstíny, která představuje nové barevné kombinace a inspirační obrázky na pomoc s vytvořením vysněného kola. 

 

Body Scanning logo Bontrager logo TREK logo