Nová dětská kola Procaliber 2020

29. 07. 2019, 17:17

Představujeme novou řadu dětských kol Kids Precaliber Line

Představujeme novou řadu dětských kol Kids Precaliber Line

 

Celoživotní cyklistická radost v sedle začíná právě tady!

Modely MY20 Precaliber byly letos přepracovány s ohledem na mladé jezdce! Díky novým designovým prvkům a zábavným barvám bude učení jízdy na kole snadnější a zábavnější než kdykoliv předtím.

Řada Precaliber je ideální pro děti ve věku 3 - 12 let všech zkušeností. Precaliber je k dispozici se čtyřmi různými velikostmi kol. Pokud se chtějí dostat z bodu A do bodu B, jezdit od školy nebo po okolí, projet si místní stezky, zažít si pocit svobody, který získají jen na kole, Precaliber je přesně ta správná volba.

Díky svým inspirativním prvkům a přijatelné ceně je Precaliber perfektní první kolo pro děti, které se teprve na něm učí jezdit. Nabízí přepracovaný rám se sníženou horní rámovou trubkou, nezbytný doplněk pro malé jezdce učící se jezdit na kole a občas se ujistit nohou na zemi. Lehký hliníkový rám se dětem snadno ovládá a 2,25“ pláště poskytují větší stabilitu.

Na tomto kole pro batolata je součástí sedla rukojeť, pomocí níž můžete svému dítěti při jízdě pomáhat, volitelná protišlapací brzda a na menších modelech i balanční kolečka, jež lze namontovat a odstranit bez použití nástrojů otočením jediného kolečka.

Jakmile je vaše dítko připraveno na další velikost, můžete integrovanou rukojeť v sedle lze vyměnit za úchyt světla, abyste zlepšili viditelnost na rodinných dobrodružstvích či sólo výpravách. Dále jsme na větších kolech zjednodušili řazení - už žádné přesmykače!

První dětské kolo by mělo být pohodlné, odolné a zábavné. Každé z našich kol až po tu nejmenší velikost je postaveno tak, aby splňovalo i ty nejvyšší standardy. Pří výběru kol pro celou rodinu si mohou být rodiči s Trekem naprosto jisti.

Seznam modelů 
Precaliber 12“ pro chlapce a holky
Precaliber 16“ pro chlapce a holky, s protišlapací brzdou
Precaliber 16“ pro chlapce a holky, s volnoběžkou
Precaliber 20“ pro chlapce a holky, s protišlapací brzdou
Precaliber 20“ pro chlapce a holky, s volnoběžkou
Precaliber 20“ pro chlapce a holky, sedmirychlostní
Precaliber 24“ pro chlapce a holky, osmirychlostní
Precaliber 24“ pro chlapce a holky, osmirychlostní s odpruženou vidlicí

 

Body Scanning logo Bontrager logo TREK logo