Nový TREK Roscoe 2020

02. 08. 2019, 09:51

Nový TREK Roscoe!


- všechna kola TREK Roscoe ZDE

Roscoe se vrací s lepšími parametry a novým rámem.

Nabízí stejné prvky, které z něj dělají perfektní volbu na traily. Letos dostal i čerstvý vzhled díky novému rámu. Díky stylizovanému tvarování trubek, vnitřnímu vedení lanek a unikátní grafice je na Roscoe radost pohledět, stejně jako se na něm svézt.

TREK Roscoe 8 dostává novou vidlici RockShox 35 Gold Má větší průměr nohou, než loňský model, takže je pevnější a pomáhá kolo lépe ovládat. Dále má lehčí vzpěry z důvodu celkově menší hmotnosti. Funguje mnohem plynuleji díky pístu s technologií Motion Control a pružině DebonAir. Tento model také nabízí lepší brzdy, které jsou díky nastavitelným pákám mnohem výkonnější

TREK Roscoe 7 je také osazen řazením SRAM SX Eagle 1x12, které nabízí neuvěřitelný rozsah převodů. Díky vylepšené pružině Solo Air ve vidlici je tento model zároveň mnohem lehčí, ale není jen lehčí, snadněji se nastavuje na hmotnost jezdce nebo dle individuálních preferencí. A to není vše. Roscoe 7 dále disponuje lepšími hydraulickými brzdami Shimano.

TREK Roscoe 6 se vrací jako nejekonomičtější verze v celé řadě Roscoe. Jedná se o 27,5+ hardtail, který nabízí snadnou a inspirativní jízdu za přijatelnou cenu.

Stejně jako loni, tak i letos nabízíme Roscoe 6 a 8 v dámské verzi (WSD). Mají identicky výkonný rám a doplňky jako ostatní modely v této řadě, dále nabízí specifická dámská sedla a sympatické barevné kombinace.

Ne každý biker hledá maximální rychlost. Právě pro vás, kteří vyjíždějí ven prozkoumávat divočinu, je Roscoe ideálním společníkem.

 

 

Body Scanning logo Bontrager logo TREK logo