Nový TREK X Caliber 2020

02. 08. 2019, 10:29

Nový TREK X-Caliber je tu!

- všechna kola TREK X-Caliber ZDE

X-Caliber se vrací s lepšími komponenty a novým rámem

X-Caliber je stále jasnou volbou mezi hardtailovými koly na cross country. Pyšní se skvělou ovladatelností, účinným přenosem energie a rychlostí.

Letos jsme mu nadělili nový rám, modernější design, zajímavější grafické prvky a čistší vedení kabeláže rámem. Kromě nového vzhledu se o úspěšný prodej letošního řady postarají i další věci. U každého modelu jsme totiž vylepšili poměr cena/výkon tím, že jsme použili výrazně lepší komponenty.

TREK X-Caliber 7 dostal novou přehazovačku a vzduchovou vidlici, která má mnohem nižší hmotnost a mnohem víc možností nastavení než ta pružinová z loňska.

TREK X-Caliber 8 nabízí díky novému pohonu SRAM SX Eagle 1x12 s širokým rozsahem převodů neuvěřitelný výkon za skvělou cenu.

TREK X-Caliber 9 má nejnovější pohon Shimano SLX/XT 1x12 s širokým rozsahem převodů a extrémně hladkými přechody mezi nimi. X-Caliber 9 lze navíc snadno vylepšit, protože se na ráfky dají dát bezdušové pláště.

Nový X-Caliber si samozřejmě zachoval všechny prvky, které z něj dělají skvělé kolo na cross country, například koncept Smart Wheel Size, šířku náboje Boost141 a kónickou hlavovou trubku.

Máte se na co těšit!

Body Scanning logo Bontrager logo TREK logo