Nový TREK SupeCcaliber

08. 09. 2019, 16:42

Nový TREK Supercaliber
https://www.eurobike-praha.cz/…/tre…/mtb-fuel-5/supercaliber

Nejočekávanější kolo modelového roku 2020 je konečně tady.

TREK Supercaliber je radikálně nové XC kolo s nízkým zdvihem, které vyplňuje mezeru mezi závodním hardtailem a celoodpruženým kolem s integrovaným odpružením IsoStrut. Díky zadnímu 60mm zdvihu zadního tlumiče jezdci získávají lepší trakci a kontrolu než u hardtailu a bez složité konstrukce celoodpruženého kola.

Karbon OCLV Mountain Carbon v zadní části bez čepů zajistí přesně tu správnou kombinaci mezi flexí a tuhostí, zatímco spodní rámová trubka Straight Shot dodává přední části kola extra tuhost pro lepší ovladatelnost a jistotu obzvláště v rychlých stoupáním a intenzivních sprintech. Knock Block chrání rám proti protočení řídítek a u většiny velikostí je zde dokonce i dostatek místa pro dva bidony.

Jelikož Supercaliber je seriózní závodní XC kolo, je postaveno na 29“ kolech, včetně velikosti S, pro zachování rychlosti.

Všechny čtyři modely nabízí řazení SRAM Eagle 1x12, včetně SRAM AXS u nejvyššího modelu. Kola Bontrager Kovee z lehkého OCLV karbonu jsou bezdušová, rychlá a jsou postavena na nábojích Rapid Drive. Když zaberete do pedálů, odezva se dostaví okamžitě.

Supercaliber je už teď terčem na polích Světového poháru.

 

Body Scanning logo Bontrager logo TREK logo