KICKSTER 12 blk

KICKSTER 12 blk
Model: 547723
Cena: 6 665 Kč
Množství:  Rezervovat

TREK Kickster 12 black 2021


Při jízdě na kole je rovnováha zásadní. Kickster je ideální nástroj, který vaše batolata naučí osvojit si tuto důležitou dovednost. Toto dětské balanční kolo nemá pedály a rovnováha je tedy hlavním cílem. Dále je vybaveno rukojetí, abyste těm svým capartům mohli při učení trochu pomoct. Kickster je ideální pro děti vysoké 86 až 101 cm.Je pro vás vhodné, pokud…

Hodláte vytrénovat příštího vítěze Tour de France a chcete s tím začít co nejdříve. Zvládat jízdu na kole je mnohem snazší, když se naučíte držet rovnováhu. Kickster je balanční kolo, které vašim dětem umožní přeskočit balanční kolečka a přejít rychle na běžné kolo.


Získáte toto vybavení

Kickster má lehký hliníkový rám a velmi jednoduchou geometrii stepthrough ideálně navrženou pro krátké nohy. Je osazeno 12palcovými koly, rukojetí na sedle, abyste své ratolesti mohli trochu pomoct, a omezovačem řídítek, takže děti nemohou úplně protočit či příliš rychle otočit přední kolo.


Proč si je zamilujete

  1. Balanční kola jsou nesmírně oblíbená, protože fungují.
  2. Díky tomuto kolu nikdy nezapomenete na okamžiky, kdy se vaše dítě učilo poprvé jezdit.
  3. Toto kolo je parádním strojem pro další generaci. Je odolné, takže ho mohou zdědit mladší sourozenci. A pořád bude jako nové.
  4. Neměli byste dětem kupovat kola tam, kde nakupujete snídani. Na rozdíl od velkých supermarketů kola Trek staví lidé, kteří kolům rozumí.

Na závěr

Pomocí Kicksteru děti snadno naučíte, jak jezdit na kole. Oproti balančním kolečkům umožňuje toto kolo dětem, aby už v raném věku zvládly rovnováhu. Brzy tak sebevědomě a pohodlně vyrazí na velkém kole.


 

Specifikace
Funkce
  Balanční kola jsou nesmírně oblíbená, protože fungují.  
  Díky tomuto kolu nikdy nezapomenete na okamžiky, kdy se vaše dítě učilo poprvé jezdit.  
  Toto kolo je parádním strojem pro další generaci. Je odolné, takže ho mohou zdědit mladší sourozenci. A pořád bude jako nové.  
  Neměli byste dětem kupovat kola tam, kde nakupujete snídani. Na rozdíl od velkých supermarketů kola Trek staví lidé, kteří kolům rozumí.  
Popis
Hmotnost 3.97 kg / 8.76 lbs  
Frameset
Rám Hliník  
Vidlice Dialed 12 palců, vysoce pevná ocel  
Kolo
Přední kazeta Ocel  
Zadní kazeta Ocel  
Ráfky Slitina, 12 palců, 20 děr  
Pláště Innovia, 12x1,75 palce  
Komponenty
Sedlo Dialed, integrovaný, polstrovaný  
Sedlovka Součástí sedla.  
Řidítka Dialed, jeden kus, integrovaný  
Gripy Dialed, Kraton  
Hlavové složení Dialed, s omezovačem řídítek  
Drivingrain
Pedals Není zahrnuto.  

Rozměr kola A — Sedlová trubka B — Úhel sedlové trubky C — Délka hlavové trubky D — Úhel hlavy E — Horní rámová trubka H — Délka řetězové vzpěry I — Offset J — Trail K — Rozvor kola L — Vzdálenost středu horní rámové trubky od země Minimální výška sedla Maximální výška sedla
12" kids' 16.9 68.2° 8.5 70.0° 31.8 25.1 3.4 2.2 58.3 22.2 35 43

 

Body Scanning logo Bontrager logo TREK logo
×

 

Nová otevírací doba:

pondělí  10 - 18 hod

úterý     10 - 18 hod

středa   10 - 18 hod

čtvrtek  10 - 19 hod

pátek    10 - 18 hod

sobota  10 - 13 hod