Novinky na Váš e-mail
Potřebujete poradit?
Naše zákaznická péče vám ráda poradí
+420 284 684 737 Po-Pá (10:00-18:00)
TREK Replika termokalhot s laclem týmu Lidl-Trek od Santini tmavě modrá/žlutá
Kód produktu: 5336350-5336355
Oficiální týmové termokalhoty Lidl-Trek od Santini. Hřejivý Thermofleece s flísovou podšívkou, vložka eMAX, síťované lacly a přiléhavý střih pro maximální výkon.
Velikost
Tento produkt nemáme momentálně skladem. Pokud chcete dát vědět, až bude produkt zase dostupný, nechte si jej pohlídat.
Doprava zdarma nad 2 500 Kč. (nevztahuje se na jízdní kola)
Pro členy klubu sleva až 13 %.
TREK Replika termokalhot s laclem týmu Lidl-Trek od Santini tmavě modrá/žlutá
není skladem
Popis
Replika termokalhot s laclem týmu Lidl-Trek vám umožní podávat špičkové výkony i v náročných zimních podmínkách. Tyto kalhoty byly navrženy s důrazem na tepelný komfort a volnost pohybu. Hlavním pilířem je pokročilý materiál Thermofleece, který díky své měkké vnitřní podšívce z flísu efektivně udržuje tělesné teplo u pokožky. Zároveň však vyniká výbornou prodyšností, takže bleskově odvádí vlhkost od těla, čímž zabraňuje nepříjemnému prochladnutí po intenzivním úsilí.
Pro maximální komfort v sedle jsou kalhoty vybaveny osvědčenou cyklistickou vložkou eMAX. Ta poskytuje optimální tlumení a anatomickou podporu, díky čemuž si užijete i celodenní jízdy bez otlaků. Svrchní část tvoří minimalistické síťované lacly, které zaručují, že kalhoty budou perfektně sedět na svém místě, aniž by docházelo k přehřívání trupu pod dalšími vrstvami oblečení.
Jako oficiální týmové oblečení od renomované značky Santini v sobě tento model nese zkušenosti z nejnáročnějších světových závodů. Přiléhavý elegantní střih sleduje křivky těla, minimalizuje odpor vzduchu a dodává vám profesionální vzhled. Pokud hledáte funkční a stylové řešení pro trénink v chladném počasí, tyto termokalhoty jsou sázkou na jistotu.
Recenze
Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení. Přidejte první
Upozornění - specifikace platí pro všechny velikosti, pokud nejsou uvedeny samostatně
Parametry
| Gender | Pánské |
| Použití do teploty (nízká) | 7 °C |
| Material oblečení | Pletený |
| Vnitřní délka nohavic | 81 cm (32 palců) |
| Použití do teploty (vysoká) | 16 °C |
| Obsah vlákniny | 59% Polyamide / 26% Polyester / 15% Elastane |
| Profil fit oblečení | Přiléhavé |
| původ | Importováno |
| Technologie materiálu | Antimikrobiální |
| Chamois and liner | Pouze jelenice (všitá) |
| Výrobce: | Santini |
Najdete v těchto kategoriích