Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

Elektrokola TREK

Elektrická kola Vám pomohou se šlapáním, dovezou Vás dál a objevíte na nich spoustu nových míst. Mají odnímatelnou baterii s dlouhou životností, kterou dobijete v jakékoliv domácí zásuvce, a díky předvídatelnému a snadno ovladatelnému pohonu si na nich užijete hladkou a rychlou jízdu.
Elektrokola TREK umožňují zvládnout více a dojet dále, než by vás kdy napadlo. A jízda na nich je parádní. 

Jsou parádní volbou pro každého, ať už se zotavujete z úrazu, nedokážete už jezdit tak rychle jako kdysi nebo si pořizujete první kolo. Díky extra výkonu si zacvičíte, užijete si pobyt na vzduchu a oproti jízdě na tradičním kole budete své tělo méně namáhat.

Vyrazte dále, rychleji a pokořte kopce
Pokud Vás kopce odrazují od jízdy na kole, pak elektrokola nabízejí ideální řešení. Podpora Vám umožní hravě zvládnout výšlapy a zlepší Vaši kondičku, takže si postupně troufnete na ještě delší jízdy. Není třeba se bát, že to nezvládnete.

 

Jaký dojezd mají elektrokola?

Dojezd elektrického kola závisí na několika faktorech a může být obtížné ho vyčíslit. Některé faktory lze ovlivňovat, zatímco jiné ne. Ke kontrolovatelným faktorům patří výběr velikosti baterie, účinnost motoru, volba úrovně podpory motoru a hmotnost převáženého nákladu. K faktorům, které nelze ovlivnit, pak patří počasí a terén. 
Čím větší máte baterii, tím větší máte možnost jet dále nebo rychleji. Výkon baterie se měří ve watthodinách (Wh). Čím více watthodin má baterie, tím je její kapacita větší.
Běžný odhad dojezdu elektrokola na jedno nabití se pohybuje v rozmezí 32 až 160 km. Jedná se o velmi velké rozmezí. Je to proto, že existuje mnoho faktorů, které dojezd ovlivňují.


Elektrická kola s dlouhým dojezdem
Elektrická kola s dlouhým dojezdem jsou určená na zvládání dlouhých vyjížděk a výletů. Většinou mají baterie s vyšší kapacitou jako např. 500 Wh až 750 Wh a účinné motory, které pomáhají maximalizovat dojezd. Některá elektrická kola nabízejí možnost přidání sekundární baterie, takže lze dojezd zdvojnásobit.

 

Vyberte si to pravé pro Váš styl jízdy:

 

Horská elektrokola 

horska mtb elektrokola trek

 


Silniční elektrokola 

silnicni-elektrokolo-trek

 


Trekingová elektrokola 

trekingove elektrokolo TREK


 

Městská elektrokola 

elektrokolo-metske


    
Na konkrétní požadavky jsme připraveni u nás na prodejně v Eurobike - autorizovaném prodejci TREK