Novinky na Váš e-mail
Potřebujete poradit?
Naše zákaznická péče vám ráda poradí
+420 284 684 737 Po-Pá (10:00-18:00)
Kalhoty TREK Circuit blk
Kód produktu: 1046411-1046416
Univerzální pánské kraťasy Trek Circuit s laclem a vložkou Elite inForm. Lehký prodyšný materiál, UV ochrana 50+ a ekologický certifikát bluesign®. Maximální komfort.
Velikost
Nejvýhodnější cena za posledních 30 dní: 1 899 Kč
Doprava zdarma nad 2 500 Kč. (nevztahuje se na jízdní kola)
Pro členy klubu sleva až 13 %.
Kalhoty TREK Circuit blk
skladem u dodavatele
Popis
Cyklistické kraťasy TREK Circuit s laclem jsou synonymem pro všestrannost a pohodlí. Jsou ušity z lehkých a vzdušných materiálů, které nabízejí vyvážený poměr mezi svalovou kompresí a prodyšností. Srdcem těchto kraťasů je špičková cyklistická vložka Elite inForm s dvojí hustotou. Tato biomechanicky vyvinutá vložka nabízí optimální poměr mezi podporou a komfortem, přičemž se dokonale přizpůsobí anatomii těla a minimalizuje vibrace z nerovného povrchu.
Konstrukce disponuje minimalistickým a velmi pružným laclem, který spolehlivě drží kraťasy na místě, aniž by omezoval v pohybu nebo způsoboval nepříjemný tlak na ramena. Nohavice jsou zakončeny moderním nezakončeným lemem (raw cut), který plynule přechází v pokožku a nikde netlačí. Díky jemnému silikonovému lemování zůstávají nohavice pevně zafixované i při intenzivním šlapání.
Trek myslí i na budoucnost naší planety, proto tento model nese prestižní ekologické certifikace bluesign® a STANDARD 100 od OEKO-TEX®. Samozřejmostí je vysoká UV ochrana 50+, která vás ochrání před slunečním zářením. Přiléhavý střih (Fitted) dokonale kopíruje tvar těla, čímž zvyšuje funkční vlastnosti použitých tkanin a dodává vám sportovní vzhled. Kraťasy Circuit jsou zkrátka poctivou a spolehlivou volbou pro každodenní kilometry v sedle.
Na nás se můžete spolehnout
Pokud nebudete z nějakého důvodu se zbožím Bontrager nebo Trek spokojeni, můžete ho do 30 dnů vrátit v místě nákupu (budete potřebovat originál účtenky), kde vám ho vyměníme nebo vám vrátíme peníze.
Považujte to za 30denní zkušební období.
Tato záruka se vztahuje na komponenty, oblečení i příslušenství Bontrager a Trek. Na původní vybavení Bontrager zakoupené jako součást kola se tato záruka nevztahuje.
Použité produkty je třeba před vrácením vyčistit. Pokud zašlete špinavé či nevyprané zboží, vrátíme vám je zpět na vaše náklady.
| Velikost | Výška jezdce |
| XS | 147 - 155 cm |
| S | 155 - 165 cm |
| M | 165 - 175 cm |
| L | 175 - 186 cm |
| XL | 186 - 197 cm |
Kolik měříte?
Výšku změříte tak, že se naboso postavíte ke zdi tak, abyste se jí dotýkali zády, patami, rameny a hlavou. Hleďte přímo před sebe, na hlavu položte knihu nebo jiný rovný předmět a pomalu odstupte ode zdi. Předmět by měl být vodorovně s podlahou. Označte místo, kde se spodní strana předmětu dotýká zdi. Vaše výška je naměřená vzdálenost od podlahy ke značce na zdi.
Jakou máte délku vnitřního švu?
Způsob měření: Postavte se naboso zády těsně ke stěně. Vezměte si do ruky svinovací metr. Začněte měřit od země u vnitřní strany chodidla a vysuňte jej až do oblasti rozkroku, jako byste seděli v sedle. Změřte vzdálenost mezi rozkrokem a zemí, což je délka vnitřního švu. Délka vnitřního švu je důležitá pro správnou velikost kola. Měřte proto prosím pečlivě.
Velikosti
| Velikost | Výška jezdce | Vnitřní šev |
|---|---|---|
| XS (47cm) | 143 - 158 cm 4'8" - 5'2" | 67 - 74 cm 26" - 29" |
| S (50cm) | 158 - 162 cm 5'2" - 5'4" | 74 - 76 cm 29" - 30" |
| M (52-54cm) | 162 - 173 cm 5'4" - 5'8" | 76 - 81 cm 30" - 32" |
| ML (56cm) | 173 - 179 cm 5'8" - 5'10" | 81 - 84 cm 32" - 33" |
| L (58cm) | 179 - 188 cm 5'10" - 6'2" | 84 - 88 cm 33" - 35" |
| XL (60-62cm) | 188 - 213 cm 6'2" - 7'0" | 88 - 100 cm 35" - 39" |
Recenze
Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení. Přidejte první
Upozornění - specifikace platí pro všechny velikosti, pokud nejsou uvedeny samostatně
Parametry
| Voděodolnost | NE |
| Gender | Pánské |
| Použití do teploty (nízká) | 16 °C |
| Cyklistická vložka | ANO |
| Material oblečení | Pletený |
| Střih dresu | Přiléhavé |
| Vnitřní délka nohavic | 26 cm (10,25 palce) |
| Použití do teploty (vysoká) | 38 °C |
| Obsah vlákniny | 77 % recyklovaný nylon / 23 % recyklovaný elastan |
| Výrobce: | Trek |
Najdete v těchto kategoriích