Novinky na Váš e-mail
Potřebujete poradit?
Naše zákaznická péče vám ráda poradí
+420 284 684 737 Po-Pá (10:00-18:00)
Keaťasy TREK Velocis s laclem WSD Deep Dark Blue
Kód produktu: 1046322-1046326
Dámské cyklokraťasy Trek Velocis s vložkou Pro inForm. Luxusní kompresní materiál, UV ochrana 50+ a minimalistický lacl pro maximální výkon při jízdách nad 80 km.
Doprava zdarma nad 2 500 Kč. (nevztahuje se na jízdní kola)
Pro členy klubu sleva až 13 %.
Keaťasy TREK Velocis s laclem WSD Deep Dark Blue
skladem u dodavatele
Popis
Dámské cyklistické kraťasy TREK Velocis s laclem WSD představují nekompromisní volbu pro cyklistky, které chtějí jen to nejlepší. Pokud hledáte oblečení, které vás podrží v čele pelotonu i po několika hodinách v sedle, model Velocis je stvořen právě pro vás. Hlavním trumfem je nejprodyšnější dámská cyklistická vložka Pro inForm, která nabízí mimořádnou úroveň pohodlí a anatomickou podporu přesně tam, kde je to potřeba. Vložka je navržena pro maximální odvod vlhkosti, což z ní dělá ideálního společníka pro horké letní dny a vytrvalostní jízdy trvající přes 2,5 hodiny.
Kraťasy jsou vyrobeny z luxusního kompresního materiálu, který aktivně podporuje svaly, snižuje jejich vibrace a oddaluje únavu. Inovativní nezakončené lemy nohavic (raw cut) zajišťují hladký přechod mezi tkaninou a pokožkou, čímž nabízejí dokonalou kompresi od kyčlí až ke kolenům bez nepříjemného škrcení. Díky prvotřídním silikonovým gripům zůstávají nohavice pevně na svém místě i při nejintenzivnějším šlapání.
Minimalistický a vysoce pružný lacl se dokonale přizpůsobí pohybu těla a zvyšuje celkovou životnost oděvu. Kraťasy disponují vysokou UV ochranou 50+, která chrání vaši pokožku před slunečním zářením při celodenních expedicích. Přiléhavý střih (Fitted) kopíruje křivky ženského těla a maximalizuje aerodynamickou efektivitu. S kraťasy Trek Velocis investujete do kvality, která myslí na životní prostředí a posouvá vaše limity.
Na nás se můžete spolehnout
Pokud nebudete z nějakého důvodu se zbožím Bontrager nebo Trek spokojeni, můžete ho do 30 dnů vrátit v místě nákupu (budete potřebovat originál účtenky), kde vám ho vyměníme nebo vám vrátíme peníze.
Považujte to za 30denní zkušební období.
Tato záruka se vztahuje na komponenty, oblečení i příslušenství Bontrager a Trek. Na původní vybavení Bontrager zakoupené jako součást kola se tato záruka nevztahuje.
Použité produkty je třeba před vrácením vyčistit. Pokud zašlete špinavé či nevyprané zboží, vrátíme vám je zpět na vaše náklady.
| Velikost | Výška jezdce |
| XS | 147 - 155 cm |
| S | 155 - 165 cm |
| M | 165 - 175 cm |
| L | 175 - 186 cm |
| XL | 186 - 197 cm |
Kolik měříte?
Výšku změříte tak, že se naboso postavíte ke zdi tak, abyste se jí dotýkali zády, patami, rameny a hlavou. Hleďte přímo před sebe, na hlavu položte knihu nebo jiný rovný předmět a pomalu odstupte ode zdi. Předmět by měl být vodorovně s podlahou. Označte místo, kde se spodní strana předmětu dotýká zdi. Vaše výška je naměřená vzdálenost od podlahy ke značce na zdi.
Jakou máte délku vnitřního švu?
Způsob měření: Postavte se naboso zády těsně ke stěně. Vezměte si do ruky svinovací metr. Začněte měřit od země u vnitřní strany chodidla a vysuňte jej až do oblasti rozkroku, jako byste seděli v sedle. Změřte vzdálenost mezi rozkrokem a zemí, což je délka vnitřního švu. Délka vnitřního švu je důležitá pro správnou velikost kola. Měřte proto prosím pečlivě.
Velikosti
| Velikost | Výška jezdce | Vnitřní šev |
|---|---|---|
| XS (47cm) | 143 - 158 cm 4'8" - 5'2" | 67 - 74 cm 26" - 29" |
| S (50cm) | 158 - 162 cm 5'2" - 5'4" | 74 - 76 cm 29" - 30" |
| M (52-54cm) | 162 - 173 cm 5'4" - 5'8" | 76 - 81 cm 30" - 32" |
| ML (56cm) | 173 - 179 cm 5'8" - 5'10" | 81 - 84 cm 32" - 33" |
| L (58cm) | 179 - 188 cm 5'10" - 6'2" | 84 - 88 cm 33" - 35" |
| XL (60-62cm) | 188 - 213 cm 6'2" - 7'0" | 88 - 100 cm 35" - 39" |
Recenze
Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení. Přidejte první
Upozornění - specifikace platí pro všechny velikosti, pokud nejsou uvedeny samostatně
Parametry
| Voděodolnost | NE |
| Gender | Dámské |
| Použití do teploty (nízká) | 16 °C |
| Cyklistická vložka | ANO |
| Material oblečení | Pletený |
| Střih dresu | Přiléhavé |
| Vnitřní délka nohavic | 24,8 cm (9,75 palce) |
| Použití do teploty (vysoká) | 38 °C |
| Obsah vlákniny | 78 % recyklovaný nylon / 22 % recyklovaný elastan |
| Výrobce: | Trek |
Najdete v těchto kategoriích