Novinky na Váš e-mail
Potřebujete poradit?
Naše zákaznická péče vám ráda poradí
+420 284 684 737 Po-Pá (10:00-18:00)
TREK Slash+ 9.7 Trek Black/Dark Prismatic
Kód produktu: 5336542-5336545
Trek Slash+ 9.7 – hravé karbonové enduro e-MTB s motorem TQ HPR60, baterií 580 Wh, odpružením FOX Performance 170/170 mm, vysoko položeným čepem a pohonem SRAM Eagle 1x12. Jeďte naplno.
Doprava zdarma nad 2 500 Kč. (nevztahuje se na jízdní kola)
Pro členy klubu sleva až 13 %.
TREK Slash+ 9.7 Trek Black/Dark Prismatic
skladem u dodavatele
Popis
Trek Slash+ 9.7 je schopné a hravé enduro e-MTB se střední úrovní podpory, které lehce zvládá náročné, divoké i dlouhé jízdy – výkonný motor TQ HPR60, baterie 580 Wh, karbonový rám OCLV a prémiové odpružení FOX Performance v jednom dokonalém enduro balíčku. Chcete se pěkně vyřádit i na těch nejnáročnějších úsecích trailu? Slash+ 9.7 je připraven.
Základ tvoří odolný rám z karbonu OCLV pro horská kola s unikátním odpružením s vysoko položeným čepem vzadu – design, který umožňuje podivuhodně jisté ovládání kola i v těch nejnáročnějších sjezdových pasážích. Pečlivě vyladěný anti-squat se v kombinaci s velkými kladkami postará o výjimečnou efektivitu šlapání při stoupáních. Srdcem kola je výkonný motor TQ HPR60 (250 W, 60 Nm) – kompaktní, lehký a tichý motor s aktivací při nižší kadenci a integrovaným chlazením pro náročné podmínky. Nabízí dostatečnou podporu na výšlapy a stejně parádní sjezdy. Baterie 580 Wh je chráněná uvnitř rámu před kořeny, kameny i nárazy, ale snadno ji vyjmete pomocí multifunkčního nářadí. Navíc lze přidat přídavnou baterii pro dny, kdy chcete najet opravdu velké vzdálenosti.
Prémiové odpružení FOX Performance zajišťuje 170mm zdvih vpředu i vzadu – tato kombinace pohltí vše, co jí trail hodí do cesty, a poskytuje naprostou kontrolu i v těch nejextrémnějších sjezdových pasážích. Slash+ 9.7 zvládne náročné, divoké i dlouhé jízdy okruh za okruhem bez ztráty výkonu a kontroly.
Mullet setup – 29palcové přední kolo v kombinaci s 27,5palcovým zadním – zajišťuje ideální kombinaci stability a hravosti na každém trailu. 12rychlostní pohon SRAM Eagle nabízí obrovský rozsah převodů s maximálním pastorkem 52 zubů pro zvládnutí i těch nejstrmějších stoupání i nejrychlejších sjezdů – intuitivní systém 1x12 bez předního přehazovače, který se vždy přeřadí přesně tam, kde potřebujete. Teleskopická sedlovka umožňuje okamžité snížení sedla za jízdy pro jistější průjezdy náročným terénem.
Slash+ lze spárovat s aplikací Trek Central a upravit parametry podpory motoru, zmapovat trasy a zaznamenávat najeté vzdálenosti – vše přizpůsobeno přesně vašim potřebám a stylu jízdy.
Trek Slash+ 9.7 je pro každého, kdo hledá hravé a schopné karbonové enduro e-MTB s motorem TQ HPR60, vysoko položeným čepem a prémiovým odpružením FOX Performance – stroj, na kterém se při sjezdech pořádně vyřádíte a stoupání zvládnete s přehledem a úsměvem na tváři.
Recenze
Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení. Přidejte první
Upozornění - specifikace platí pro všechny velikosti, pokud nejsou uvedeny samostatně
Parametry
| Rám | Velikost: XL, L, M Karbon OCLV pro horská kola, odmontovatelná baterie, vysoký hlavní čep, vodicí kladka, nastavitelné hlavové složení, nastavitelné dávkování brzdné síly, integrovaná ochrana rámu, vnitřní vedení, slitinový kolébkový spoj, horní úchyt vo |
| Vidlice | Fox Rhythm 38, vzduchová pružina Float EVOL, tlumič GRIP, kónický sloupek, offset 44 mm, Boost110, 15mm X osa Kabolt, zdvih 170 mm |
| Tlumič | Fox Performance Float X, tlumení s 2 polohami, 230 mm x 65 mm |
| Přední náboj / kolo | Velikost: M , L , XL Bontrager Line Comp 30, možnost použití bezdušových plášťů, 6 děr, Boost110, 15mm pevná osa, 29 palců, Velikost: S Bontrager Line Comp 30, možnost použití bezdušových plášťů, 6 děr, Boost110, 15mm pevná osa, 27,5 palce. |
| Pláště | Bontrager Brevard RSL SE, možnost použití bezdušových plášťů, ze tří směsí, aramidová patka, 60 tpi, 27,5 x 2,5 palce, Bontrager Brevard RSL SE, možnost použití bezdušových plášťů, ze tří směsí, aramidová patka, 60 tpi, 29 x 2,5 palce |
| Maximální velikost pláště | Rám: 2,50 palce, Vidlice: Viz výrobce |
| Brzdy | SRAM DB 8, 4pístkové hydraulické kotoučové |
| Brzdové kotouče | SRAM CenterLine, 6 děr, zaoblené hrany, 200 mm, SRAM Centerline 2.0, 6 šroubů, 200 mm |
| Maximální rozměry kotouče | Maximální velikosti brzdových kotoučů: rám: 220 mm, vidlice: viz výrobce vidlice |
| Přehazovačka | SRAM Eagle 70, T-Type |
| Řazení | SRAM Eagle 70, 12 rychlostí |
| Kliky | SRAM EAGLE 70, délka 160 mm |
| Kazeta | SRAM Eagle XS-1270, T-Type, 10-52, 12 rychlostí |
| Řetěz | SRAM Eagle 70, T-Type, 12 rychlostí |
| Maximální rozměry převodníku | Max: 34 zubů (ovál ‒ 32 zubů) min: 28 zubů |
| Sedlovka | Velikost: S Teleskopická sedlovka Bontrager Line, zdvih 100 mm, MaxFlow, vnitřní vedení, 34,9 mm, délka 310 mm, Velikost: M Teleskopická sedlovka Bontrager Line, zdvih 170 mm, MaxFlow, vnitřní vedení, 34,9 mm, délka 450 mm., Velikost: L, XL Teleskopická sedlovka Bontrager Line, zdvih 200 mm, MaxFlow, vnitřní vedení, 34,9 mm, délka 515 mm |
| Motor | TQ-HPR60, 60 Nm, maximální trvalý jmenovitý výkon 300 W, špičkový výkon 350 W |
| Baterie | TQ, 580 Wh |
| Cyklopočítač | Displej TQ LED s konektivitou Bluetooth a ANT+ |
| Nabíječka | TQ, 4A nabíječka |
| Představec | Bontrager Elite, 35 mm, 0 stupňů, délka 35 mm |
| Gripy | Trek Line Elite, lock-on |
| Sedlo | Bontrager Verse P3, ližiny chromoly |
| Hmotnostní limit | Kolo má maximální celkový hmotnostní limit (kombinovaná hmotnost kola, jezdce a nákladu) 136 kg (300 liber). |
| blatník | Blatník pro Trek 27.5" |
| Modelový rok | 2026 |
| Výrobce: | Trek |
Najdete v těchto kategoriích