Novinky na Váš e-mail
Potřebujete poradit?
Naše zákaznická péče vám ráda poradí
+420 284 684 737 Po-Pá (10:00-18:00)
TREK Speed Concept SLR 9 AXS Metallic Red Smoke to Carbon Red Smoke Fade
Kód produktu: 5326973-5326976
Trek Speed Concept SLR 9 AXS – nejrychlejší triatlonový speciál s karbonem OCLV 800, bezdrátovým řazením SRAM RED E1, IsoSpeedem a koly Bontrager Aeolus RSL 51.
Velikost
K dispozici od: 11. 7. 2026
Doprava zdarma nad 2 500 Kč. (nevztahuje se na jízdní kola)
Pro členy klubu sleva až 13 %.
TREK Speed Concept SLR 9 AXS Metallic Red Smoke to Carbon Red Smoke Fade
skladem u dodavatele
Popis
Trek Speed Concept SLR 9 AXS představuje absolutní vrchol v kategorii triatlonových kol, navržený pro ty, kteří neuznávají žádné kompromisy. Každý coul tohoto stroje, od ultra-aerodynamického rámu s profily Kammtail Virtual Foil až po prvek IsoSpeed zaručující pohodlnou jízdu na dlouhých tratích, byl pečlivě navržen pro jediné: boření osobních rekordů. S tímto kolem získáte technologickou převahu, která vám pomůže ovládnout cyklistickou část jakéhokoli závodu.
Srdcem kola je nesmírně lehký rám z karbonu OCLV řady 800 s unikátní integrací systémů výživy a hydratace. Tyto chytré úložné prostory vám umožní doplňovat energii, aniž byste museli opustit agresivní aerodynamickou pozici. O chirurgicky přesné řazení se stará nejvyšší 12rychlostní bezdrátový pohon SRAM RED E1, který doplňují nejrychlejší karbonová kola Bontrager Aeolus RSL 51.
Pohodlí je klíčové pro silný běh po cyklistice – prvek IsoSpeed na horní trubce efektivně tlumí vibrace drsných silnic a šetří vaše tělo. Chcete stroj, který bude unikátní? Využijte program ProjectOne, navrhněte si vlastní design i komponenty a navštivte testovací centrum Eurobike-Praha, kde si vyzkoušíte správnou velikost. Speed Concept SLR 9 AXS je zkrátka nejrychlejší a nejchytřejší triatlonové kolo na světě.
Recenze
Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení. Přidejte první
Upozornění - specifikace platí pro všechny velikosti, pokud nejsou uvedeny samostatně
Parametry
| Rám | Karbon OCLV řady 800, profil trubky KVF (Kammtail Virtual Foil), T47 BB, integrovaná Bento box, integrované úložiště ve spodní rámové trubce |
| Vidlice | Celokarbonová fólie SC, integrované brzdy a představec |
| Zadní nábj / kolo | Bontrager Aeolus RSL 51, karbon OCLV, umožňující použití bezdušových plášťů, výška ráfku 51 mm, unášeč SRAM XD-R, pevná osa 142 x 12 mm |
| Pláště | Bontrager R4 320, 700 x 25 mm. |
| Maximální velikost pláště | 28 mm zadní, 25 mm přední |
| Brzdové kotouče | SRAM Paceline X, se zaoblenými hranami, Centerlock, 160 mm |
| Maximální rozměry kotouče | Maximální velikost kotouče: 160 mm přední a zadní |
| Přehazovačka | SRAM RED AXS E1, pastorek max. 36 zubů |
| Přesmykač | SRAM RED AXS E1, navářka |
| Řazení | Velikost: S, M, L, XL SRAM eTap AXS BlipBox., SRAM AXS Wireless Blips, instalace na řídítka i nástavce |
| Kliky | Velikost: XL SRAM RED AXS E1, wattmetr, 48/35, DUB, délka 172,5 mm, Velikost: L, M SRAM RED AXS E1, wattmetr, 48/35, DUB, délka 170 mm, Velikost: S SRAM RED AXS E1, wattmetr, 48/35, DUB, délka 165 mm |
| Kazeta | SRAM RED XG-1290 E1, 10-33, 12 rychlostí |
| Řetěz | SRAM RED E1, 12/13 rychlostí |
| Maximální rozměry převodníku | 1x: 58 zubů, 2x: 55/44 |
| Sedlovka | Velikost: M, L, XL Speed Concept SLR, 11,5 mm nebo –20 mm offset, vyšší., Velikost: S Speed Concept SLR, 11,5 mm nebo –20 mm offset, kratší. |
| Středové složení | SRAM DUB, T47 závitované, vnitřní ložisko |
| Baterie | SRAM AXS, sada baterie (s nabíječkou) |
| Řídítka | Velikost: L, XL 60mm držák základny Speed Concept, Velikost: M, L, XL Základna kokpitu Speed Concept, střední, Velikost: S Základna kokpitu Speed Concept, bližší , Velikost: S, M, L, XL 45mm držák základny Speed Concept, Velikost: S, M 30mm držák základny Speed Concept, Speed Concept mid-rise bar/stem |
| Sedlo | Bontrager Hilo Pro, karbon |
| Hmotnost | M - 8,80 kg / 19,41 lbs |
| Přední rychloupínák | Pevná osa Bontrager Switch |
| Zadní rychloupínák | Pevná osa Bontrager Switch, odstranitelná páčka. |
| Hmotnostní limit | Kolo má maximální celkový hmotnostní limit 125 kg (kombinovaná hmotnost kola, jezdce a nákladu). |
| láhev | Láhev na dolní trubku Speed Concept |
| ProjectOne | ProjectOne SpeedConcept |
| Výrobce: | Trek |
Najdete v těchto kategoriích