Novinky na Váš e-mail
Potřebujete poradit?
Naše zákaznická péče vám ráda poradí
+420 284 684 737 Po-Pá (10:00-18:00)
TREK Fetch+ 4 Lava
Kód produktu: 5279050
Trek Fetch+ 4 – nákladní elektrokolo s boxem pro 5 dětí, motorem Bosch Cargo 85 Nm, baterií 750 Wh, řemenem Gates CDX, CVT nábojem, 4pískovými brzdami a systémem Bosch BCM. Auto? Nepotřebujete.
Doprava zdarma nad 2 500 Kč. (nevztahuje se na jízdní kola)
Pro členy klubu sleva až 13 %.
TREK Fetch+ 4 Lava
skladem u dodavatele
Popis
Trek Fetch+ 4 je nákladní elektrokolo s přepravním boxem, které umožňuje převážet hodně věcí, udržovat kontakt s dětmi a dokonce i nahradit auto – výkonná podpora chytrého systému Bosch, špičková ovladatelnost a stabilita pro převoz až pěti dětí (max. nosnost boxu 80 kg). Toto kolo poroste s vaší rodinou a vždy ho lze snadno nakonfigurovat k převážení vašeho nejcennějšího nákladu.
Základ tvoří bytelný hliníkový rám s nízko položeným těžištěm a kabelovým systémem, který zaručuje stabilní a velmi spolehlivou jízdu bez ohledu na množství nákladu či místo, kde jezdíte. Přední box s nastavitelnou konfigurací pojme dětskou lavičku a dvě dětské sedačky – děti jezdí vepředu, takže máte příležitost s nimi komunikovat a pořádně si prohlédnout město. Přiložené dvě dětské sedačky mají pětibodové popruhy, opěrky hlavy bránící kývání a tři polohy sklápění – vzpřímenou, odpočinkovou a na spaní. Box lze doplnit uzavřenou nepromokavou plachtou pro ochranu před počasím.
Srdcem kola je výkonný motor Bosch Performance Line Cargo (250 W, 85 Nm) speciálně navržený pro nákladní elektrokola – dostatečná podpora šlapání až do rychlosti 25 km/h i s plně naloženým boxem. 750Wh baterie zajišťuje dostatečný dojezd pro každodenní využití místo auta. Ovladač chytrého telefonu s bezdrátovým nabíjením umožňuje intuitivní ovládání a navigaci přímo z telefonu. Prémiový systém Bosch BCM pak kolo lépe zabezpečí při parkování.
Klíčovou výhodou je řemenový pohon Gates CDX v kombinaci s nábojem CVT – bezúdržbový, tichý a spolehlivý pohon s plynulým automatickým řazením bez nutnosti přeřazování. Žádné mazání řetězu, žádné přeskakování – ideální pro každodenní intenzivní provoz. Odpružená vidlice tlumí nerovnosti povrchu pro pohodlnou jízdu s nákladem. 4pístkové hydraulické brzdy garantují impozantní brzdný výkon pro bezpečné zastavení i s plně naloženým boxem a pěti dětmi. Nastavitelná teleskopická sedlovka umožňuje rychlé přizpůsobení různým jezdcům. Zadní nosič MIK HD kompatibilní s dalším příslušenstvím MIK umožňuje vozit další dětskou sedačku nebo brašny. Stabilní stojánek Trek Fetch se dvěma čepy zajistí stabilitu při nakládání a vykládání věcí a snadno se používá i při plném naložení.
Trek Fetch+ 4 je výkonné nákladní elektrokolo s promyšleným designem pro jistou a snadno ovladatelnou jízdu – chytré konfigurace přepravy nákladu a výkonný pohon Bosch vám umožní všude vozit to, co potřebujete, a děti budou mít z každé jízdy radost.
Recenze
Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení. Přidejte první
Upozornění - specifikace platí pro všechny velikosti, pokud nejsou uvedeny samostatně
Parametry
| Rám | Vysoce výkonná hydroformovaná slitina, bez horní trubky, vyjímatelná integrovaná baterie, vnitřní vedení lanek, ochrana Motor Armor, kotouč s úchytem Post Mount, pevná osa 148 x 12 mm |
| Vidlice | SR Suntour Mobie A32, zdvih 50 mm |
| Přední náboj / kolo | Formula DC-71, slitina, zapouzdřené ložisko, 6 šroubů, pevná osa 100 x 15 mm |
| Zadní nábj / kolo | Enviolo CVP Heavy Duty, 6 šroubů, drážky 40T |
| Pláště | Velikost: Jedna velikost pro všechny Schwalbe Pick-Up, Addix E-Compound, certifikace ECE-R75, drátová patka, 20 x 2,15 palce., Velikost: Jedna velikost pro všechny Schwalbe Pick-Up, reflexní, drátová patka, konstrukce Super Defense Carcass Construction, 60-584. |
| Brzdy | Velikost: Jedna velikost pro všechny Tektro HD-T737, čtyřpístkové hydraulické kotoučové., Velikost: Jedna velikost pro všechny Tektro HD-E737, čtyřpístkové hydraulické kotoučové |
| Brzdové kotouče | Velikost: Jedna velikost pro všechny Tektro Wave, 6 děr, 180 mm., Velikost: Jedna velikost pro všechny Tektro Wave, 6 děr, 203 mm. |
| Řazení | Otočné řazení, ovladač Enviolo Pro s displejem |
| Kliky | ProWheel, slitina, délka 170 mm. |
| Kazeta | Gates CDX, 22 zubů, ocel |
| Převodník | Gates CDX, 50 zubů |
| Sedlovka | TranzX JD-YSP28PLQ, zdvih 200 mm, vnitřní vedení, 31,6 mm |
| Pedály | Pedály Bontrager City |
| Motor | Bosch Performance Line Cargo, chytrý systém, magnéziové tělo elektromotoru, 85 Nm |
| Baterie | Bosch PowerTube 750 Wh, chytrý systém |
| Cyklopočítač | Bosch dálkové ovládání LED, chytrý systém |
| Nabíječka | Bosch standard 4A, 230 V, chytrý systém |
| Řídítka | Slitina, svorka 31,8 mm, prohnutí 15 mm, šířka 630 mm |
| Představec | Bontrager, slitina, objímka 31,8 mm, 35 stupňů, délka 90 mm |
| Gripy | Bontrager Satellite Elite, slitina, zamykání Lock-On |
| Sedlo | Bontrager Boulevard. |
| Hmotnost | 75 kg |
| Ráfky | Dvoustěnné slitinové, 32 děr |
| Hlavové složení | Integrované FSA, zapouzdřené ložisko, 1-1/8palcové horní, 1,5palcové dolní |
| Hmotnostní limit | Kolo má maximální celkový hmotnostní limit (kombinovaná hmotnost kola, jezdce a nákladu) 250 kg (551 liber). |
Najdete v těchto kategoriích